Отзывы о компании "XeniuM" - интернет магазин экзотических товаров
- Андрій Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляв перед св.Миколаєм. Спочатку підтвердили замовлення, доплатив за преміум плюшки (це вказано в описфі до товару, тому без претензій). Через декілька днів повідомили, що всі наявні роботи даної моделі дефектні та запропонували обрати іншого єгеря за ту ж ціну (також написади, що доставка за їх рахунок). Ну, добре, обрав іншу модель (Бродяга). Посилку відправили, доставку не сплатили, пообіцяли компенсувати пізніше. Робот по якості нормальний, додаткові насадки не дуже підходять, одна рука взагалі не налазила (замалий отвір). Нажаль, обіцянки компенсувати доставку так і не виконали (хоча самі запропонували у переписці), тому не раджу даний магазин.
- Кучма И.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавець попросив надіслати відгук…, ну добре:
Замовив моєму сину фігурку «крик», на сайті вартість становила 1575 грн. (На фото були додаткові руки, голови, зброя), а також умови оплати: у відділенні Нової Пошти з оплатою при отриманні.
УВАГА!!! Цікаве буде далі, продавець надсилає інформацію, що те що я замовив, то є бюджетний варіант, а насправді така фігурка коштує 2400 грн.!!!!!!!!!, та обовʼязкова передплата 250 грн.
Я був змушений витратити зайві кошти, то я вже пообіцяв синові! - Захар Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
товар відповідає ціні і якості, гарний та зроблений з якісних і не самих дешевих матеріалів
- Єлизавета М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тамара І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хороший і гарний перстень, ціна і якість співпадають
- Микола Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Андрій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталья Я.
Замовили Індораптуса. все прийшло ціленьким та швидко. Дитина у захваті. дякую.
- Василь О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудовий просто прекрасний сервіс! Дякую за швидку обробку замовлення
- Станислав С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Пришел хищник, вроде все хорошо, принес домой, нету левой кисти, пробовал движения ноги, левая нога отпала, было видно, что она приклеена, короче брак, я приклеил ногу.
- Комментарий продавца
товар цілком новий. особисто пакував. як може "загубитися"
кисть . це брехня . і ноги не відпадали. якщо сильно не крутити. але якщо відпадає то легко вставляється. там клеїти нічого не треба
- Комментарий продавца
