Відгуки про компанію "XeniuM" - інтернет магазин екзотичних товарів
- Андрій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляв перед св.Миколаєм. Спочатку підтвердили замовлення, доплатив за преміум плюшки (це вказано в описфі до товару, тому без претензій). Через декілька днів повідомили, що всі наявні роботи даної моделі дефектні та запропонували обрати іншого єгеря за ту ж ціну (також написади, що доставка за їх рахунок). Ну, добре, обрав іншу модель (Бродяга). Посилку відправили, доставку не сплатили, пообіцяли компенсувати пізніше. Робот по якості нормальний, додаткові насадки не дуже підходять, одна рука взагалі не налазила (замалий отвір). Нажаль, обіцянки компенсувати доставку так і не виконали (хоча самі запропонували у переписці), тому не раджу даний магазин.
- Кучма И.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець попросив надіслати відгук…, ну добре:
Замовив моєму сину фігурку «крик», на сайті вартість становила 1575 грн. (На фото були додаткові руки, голови, зброя), а також умови оплати: у відділенні Нової Пошти з оплатою при отриманні.
УВАГА!!! Цікаве буде далі, продавець надсилає інформацію, що те що я замовив, то є бюджетний варіант, а насправді така фігурка коштує 2400 грн.!!!!!!!!!, та обовʼязкова передплата 250 грн.
Я був змушений витратити зайві кошти, то я вже пообіцяв синові! - Захар Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
товар відповідає ціні і якості, гарний та зроблений з якісних і не самих дешевих матеріалів
- Єлизавета М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тамара І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хороший і гарний перстень, ціна і якість співпадають
- Микола Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталья Я.
Замовили Індораптуса. все прийшло ціленьким та швидко. Дитина у захваті. дякую.
- Василь О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий просто прекрасний сервіс! Дякую за швидку обробку замовлення
- Станислав С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Пришел хищник, вроде все хорошо, принес домой, нету левой кисти, пробовал движения ноги, левая нога отпала, было видно, что она приклеена, короче брак, я приклеил ногу.
- Коментар продавця
товар цілком новий. особисто пакував. як може "загубитися"
кисть . це брехня . і ноги не відпадали. якщо сильно не крутити. але якщо відпадає то легко вставляється. там клеїти нічого не треба
- Коментар продавця
